Server Kurulumu ve Yapılandırma

Server Kurulumu Ve Yapılandırma

Şerbetler yönetim ağı üzerinden birçok bilgisayara aynı anda hizmet vermenizi sağlayan bir sistemdir. Özellikle çeşitli işyerlerinde kullanılması gereken uygulamaların bir ana bilgisayar tarafından yönetilmesi gerekmektedir. Bu işlem severler tarafından yapılmaktadır. Server kurulumu oldukça zordur. Bu sebeple herkes tarafından yapılamamaktadır. Server kurulumu ve yapılandırma işlemi özellikle sistemi kurulmuş uygulamaların sorun çıkarması durumunda başvurulması gereken bir durumdur. Servetin yenilenmesi gerektiği durumlarda uzman kişiler tarafından yapılan bu işlem oldukça zordur.

 

Server Kurulumu Nasıl Yapılır?

İşyerlerinde form girme veya ürün takibi için kullanılan uygulamalar belirli server ile ana bilgisayara bağlanmaktadır. Bazı durumlarda bu server de yaşanan yoğunluk sebebi ile sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple yapılandırma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Yapılandırma var olan sistemin onarılması anlamına gelmektedir. Bu sayede yeni sistem kurulmasına gerek kalmadan sistemin yenilenmesi sağlanarak herhangi bir sorun olmadan kullanıma devam edilebilmektedir. Server kurulumu ve yapılandırma firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Bu hizmeti İstanbul'da birçok alana vermekteyiz. Hadımköy ve Kıraç bölgelerinde oldukça yaygın şekilde bu hizmetleriz ile birçok sistemin yapılandırılmasına yardımcı olmaktayız.

 

Server Yapılandırma Nedir?

Sever kurulum işlemi oldukça uzun süren bir durumdur. Bunun en temel sebebi ise uygulamayı kullanan tüm bilgisayarlardaki verilerin aktarımının yapılmasının sağlanmasıdır. Bu sayede ana bilgisayar tüm verileri depolayacak, uygulamaya tekrar girdiğinizde bu verileriniz kaybolmaması şekilde karşınıza çıkacaktır. Firmamız server kurulumu sağlamakta ve sizlere server konusunda sorunsuz destek hizmeti sunmaktadır. Son derece kaliteli hizmetimiz ile her an yanınızda olmaktayız. Pınartepe Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi ve Gürpınar Mahallesi başta olmak üzere birçok yerde hizmetinizdeyiz.

 

Server Yapılandırma İşlemleri

Server kurulumu ve yapılandırma işlemi sayesinde bozulan sistemlerin düzeltilmesi sağlanmaktadır. Ortak uygulamalar işyerlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Tüm incelemeler, stok durumu, üretim kapasitesi ve daha birçok bilginin bu server içerisinde saklı olması sistemin çok önemli olduğunun göstergesidir. Bu sebeple server sistemleri yapılandırma yapılarak düzeltilmesi zorunlu yerlerdir. Firmamızdan son derece kaliteli hizmet alarak tüm server sistemleri izin en iyi şekilde düzeltilmesini sağlayarak sizlerde işlerinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Birçok yere sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sizlerde işletmenizdeki tüm yazılım sorunları için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Telefon Ara
whatsapp Yaz